Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Szadłowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 500 000 zł10 282 m² 145,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni przeszło 1 hektara położona w Aleksandrowie Kujawskim bezpośrednio przy jednej z główniejszych ulic miasta jaką jest Wojska Polskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz małego mieszkania które generuje bardzo niskie koszty utrzymania? Idealnie się składa! W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł75 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy 75m2 do wyboru pierwsze piętro -do wprowadzenia -blisko centrum -przedszkole i szkoła -przystanek autobusowy w pobliżu -Lidl -możliwość postawienia garażu na.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł100 m² 2 690 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Radłowo, 88-170 Pakość (kujawsko-pomorskie) Na sprzedaż przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Górsk

Górsk(Szadłowice + 25 km)

899 000 zł108,75 m² 8 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej miejscowości Górsk, zaledwie 10 minut od Torunia. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego domu dla.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł28,41 m² 3 167,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 28,41 m , położonego w Inowrocławiu przy ul. Wałowej 1 idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bachorce

Bachorce(Szadłowice + 21 km)

325 000 zł132,25 m² 2 457,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

W naszej ofercie pojawiła się nieruchomość dla pasjonatów. Pasjonatów drewna, natury i przestrzeni. Nieruchomość budowana z sercem, wizją i marzeniami. Dom wykonany z litego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rozgarty

Rozgarty(Szadłowice + 24 km)

6 600 000 zł338 m² 19 526,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego z basenem w Rozgartach! Link do filmu! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 076 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną w rejonie ulic Snarskiego i Kocikowskiego w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze w domu wielorodzinnym w okolicach Pakości w miejscowości Radłowo. Nieruchomość po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Szadłowice

Szadłowice,kujawsko-pomorskie

99 000 zł1 360 m² 72,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Witam, oferuję Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Szadłowicach (gm. Gniewkowo) o powierzchni 1360m2. Dojazd do działki drogą asfaltową. Zlokalizowana jest przy drodze nr 15. Dla.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij